Pescuit la feeder pe intelesul tuturor

Acum este 25 Sep 2017, 17:00

Ora este UTC + 1 [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 165 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: noul scaun korum x25
MesajScris: 26 Ian 2017, 08:36 
Neconectat
Membru junior

Mulțumesc pentru lămurire. Ai dreptate, cred că pentru scaunul normal trebuie să iau husa xl. O zi buna. Sau să fac rost de curea transport și masa,brat,bol să le transport in scaunul pliat și capul minciog prins pe afară. Așa am procedat până acum. Mersi...o zi bună.

Sus

pescuit la feeder magazin banner
MesajScris: 26 Ian 2017, 17:13 
Neconectat
Fondator

Discutiile fata de un produs pot continua la nesfarsit, orice ar face un producator, oricare ar fi el, nu poate satisface 100% din clienti.

Ca si in cazul scaunelor, prinderea pe surub nu era buna ca lasa urme, cea pe bucsa de plastic nu este buna ca se uzeaza, cea cu bucse de metal nu este ok ca este scumpa si lasa urme, captuseala textila nu este ok ca se uda, captuseala care este impermeabila nu este ok ca tine rece ori este incomoda si transpiri cand este cald, picioarele nu sunt ok ca sunt prea sucurte, picioarele nu sunt ok ca sunt prea lungi si nu este stabil, culoarea deschisa nu este ok ca se murdarste, culoarea inchisa nu este ok ca se incinta vara la caldura.... lista poate continua la nesfarsit iar concluzia este doar una... produsul perfect nu exista si nici nu va exista vreodata.

Cine iubeste prinderea pe surub la picioare de scaune ori la modulare, gaureste bucsa de plastic, ia niste suruburi mai lungi si astfel o sa aibe prinderea clasica cu surubul direct pe piciorul scaunului.

Cine vrea sa pastreze prinderea cu bucse dar sa nu o uzeze, poate cumpara separat picioare telescopice si astfel poate regla scaunul direct din regalajul telescopic, asta de poate folosi atat la scaune cat si la modulare.

Sus

MesajScris: 19 Mar 2017, 20:18 
Neconectat
Membru nou

Cand mai ajung si la noi? Vreau unu si nu am de unde sa cumpar.

Sus

MesajScris: 17 Iul 2017, 09:25 
Neconectat
Membru junior

Va salut,

Am o intrebare legata de compatibilitatea meselor Maxi Side Tray sau Accessory Side Tray de la Korum cu picioarele noului scaun care sunt ø 25 mm.
Mesele acestea vin cu bucse pe mai multe dimensiuni?

Am luat acest scaun si as vrea sa-l accesorizez cu o masuta tot Korum :)

Sus

MesajScris: 17 Iul 2017, 10:43 
Neconectat
Fondator

Mesele vin echipate cu inserti, in cel mai rau caz se poate lua separat un insert rotund.

http://www.pescuitlafeeder.ro/magazin/a ... -rive.html

Sus

Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 165 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Ora este UTC + 1 [ DST ]