Pescuit la feeder pe intelesul tuturor

Acum este 18 Oct 2019, 18:16

Ora este UTC + 1 [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 13 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Scaun Browning King Feeder
MesajScris: 26 Sep 2019, 12:51 
Neconectat
Membru nou

Scaunul acesta se poate așeza ok și pe dalele din barajele de acumulare? Are grip bun la talpa?

Sus

pescuit la feeder magazin banner
MesajScris: 26 Sep 2019, 14:05 
Neconectat
Membru nou

L-am așezat atât cu inele cat și fără si a stat bine, dar eu il ancorez de fiecare dată si cu o coarda. Recomand fara inelele de plastic daca nu e ancorat, talpile au niste dinți care agață destul de bine.

Sus

MesajScris: 30 Sep 2019, 14:35 
Neconectat
Membru nou

A venit scaunul, l-am scos pe baltă. După o partidă de 12 ore pot trage câteva concluzii.
Bucsele sunt de plastic însă au ținut bine. Menționez că eu am 90 kg.
Spătarul desi confortabil este dintr-un material textil ce nu va rezista la o ploaie mai serioasă, deci o umbrela e necesară. Sezutul e generos și destul de moale. Însă cred ca in timp acesta nu va mai reveni la forma inițială. Este stabil și fără podina pentru picioare montată. Picioarele sunt suficient de lungi pentru a fi montat pe orice teren. Talpicile desi arata ciudat sunt practice. Sunt mobile in multe unghiuri iar acele nervuri ascutite ajuta pe dig sau zone accidentate.
Eu unu sunt mulțumit de achiziție. Era și varianta Nufish pe care am avut ocazia să mă așez. Însă desi pare mai solid are sezutul e mai tare și asta ma determinat sa aleg Browning eu având și ceva probleme cu coloana. Sper ce am scris aici sa ajute și pe alți doritori.

Trimis de pe al meu SM-J730F folosind Tapatalk

Sus

Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 13 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 1 [ DST ]