Pescuit la feeder pe intelesul tuturor

Acum este 18 Oct 2019, 18:37

Ora este UTC + 1 [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 14 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
MesajScris: 01 Oct 2019, 11:31 
Neconectat
Membru junior

Cum ți-am spus...o să fii mulțumit de el (eu am.pescuit iarna cu el și la -10..-15...foarte mulțumit sunt)...eu am Fox Rage...este același costum practic....

Sus

pescuit la feeder magazin banner
MesajScris: 01 Oct 2019, 12:50 
Neconectat
Membru senior

DA, asa ma gandeam si eu ca Rage, Matrix si Fox arata la fel si au schimbat doar culoarea si numele pentru fiecare marca al lor. Sa vedem cum e cand ajunge.

Sus

MesajScris: 04 Oct 2019, 21:34 
Neconectat
Membru senior

Ieri a venit coletul. L-am desfacut imediat și am încercat costumul. Jacheta este ok ca mărime iar pantalonii puțin cam largi dar e ok așa, mai trebuie un strat de haine și sub costum. La prima vedere pare foarte bine lucrat și călduros. Mâine noapte sunt pe balta. Revin cu impresii dumilita seara.

Sus

MesajScris: 07 Oct 2019, 13:08 
Neconectat
Membru senior

Am testat costumul sâmbătă noaptea. Am prins vreme cu vânt și ploaie ușoară și maxim 8 grade. Nu m-am îmbrăcat gros sub costum dar nu mi-a fost frig. Vântul nu trece prin el și nici ploaia...mai pătrund câte două, trei picături dacă plouă câteva ore dar nimic grav. Am stat oricum sub umbrela, doar o parte din picioare erau expuse. Costumul este bine finisat și foarte comod. Fermoare foarte solide, buzunare căptușite, totul pare foarte calitativ. Fără costumul ăsta, cred ca inghetam pe baltă. Am stat 24 ore și am plecat uscat, fără sa transpir și fără sa îmi fie frig.
Mărimea L este numai buna pentru mine la 1,83m și 95kg.
Foarte mulțumit!

Sus

Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 14 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 1 [ DST ]