Pescuit la feeder pe intelesul tuturor

Acum este 26 Mar 2019, 06:51

Ora este UTC + 1 [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 11 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
MesajScris: 10 Ian 2019, 22:40 
Neconectat
Membru nou

pivo scrie:
Eu sunt acum in Delta. Stau in Dunavatul de Jos și pescuiesc pe canalul Dunavat. Daca te interesează, pot să-și dau nr de tel. Condițiile sunt excelente iar prețul e bun. 80 lei/noapte camera de 2 persoane cu baie proprie, curățenie.... Vin aici de 7 ani și e f.f. bine. Avantajul e că poți ajunge aici cu mașina. Drumul de la Tulcea e asfaltat și este f. bun.La pescuit poți merge cu mașina sau cu barca. Până la canal ai vre-o 20 mine cu barca iar până la Dunăre vre-o 30. Ieri am prins 5 ciortani și multă plătică și babușcă pe canal. Am pescuit până la prânz. Condițiile sunt excelente.

Salute. Sunteți dispus sa ne dă-ți mai multe detalii? Poate un mp cu un nr de telefon. Și ce costuri implica? E prima data când vrem sa mergem în Delta...
Merci anticipat

Sus

pescuit la feeder magazin banner
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 11 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 1 [ DST ]